Останні новини

“Я обирала серцем”, - вже НеХолосячка Мішина відповіла хейтерам, які не поважають її вибір на шоу

Вона побажала жінкам бути добрішими один до одної

“Холостячка” Ксенія Мішина, яка у фіналі романтичного реаліті зробила вибір на користь 34-річного гумориста Олександра Еллерта, дала відпір хейтерам свого обранця. Вона розповіла, що їй було боляче отримати таку велику кількість образливих повідомлень на свою адресу.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Instagram Ксенії Мішиної.

“Пішовши на проект, я ризикнула всім, оголивши свою душу і пообіцявши собі і вам чесну історію. Я зробила все, що залежало від мене і в тому числі була чесна в фіналі, перед багатомільйонною аудиторією”, - написала Ксенія.

Також вона зазначила, що в першу чергу шла в проект за коханням та обирала серцем і чоловік для неї, перш за все така ж особистість, як і вона сама, а не закриття дефіцитів у її житті.

холостячка.jpeg

Джерело: СТБ

“Я розумію вас, переглянувши змонтований за певними законами жанру відеоматеріал, дуже складно судити про те, хто яка людина і вже тим більше заглядати в майбутнє, вирішуючи, чи правильно я зробила”, - продовжила акторка.

“Якщо вже бути зовсім відвертою, я увійшла в ті двері, яка відкрилася мені з найпершої зустрічі. Багато з вас справедливо помітили, що іскра між мною і моїм обранцем виникла ще на самому початку шоу”, - додала вона.

Також в останньому абзаці Мішина побажала бути добрішими один до одного.

Нагадаємо, скандальний російський співак Morgenshtern (Алішер Моргенштерн) збирається у 2021 році відвідати Україну та дати тут концерти. У мережі анонсували 3 концерти, які мають відбутися на початку червня в Києві, Харкові та Запоріжжі. Раніше ж, цей артист уже приїздив до України та виступав у Одесі, проте зі сцени назвав траур за загиблими під час пожежі в коледжі - “йо***ою показухою”.

Вийти в ефір
22.04