Останні новини

"Я розстріляв команду, а вони кажуть - диви, як вас дід розніс": як в Україні заробляють пенсіонери-геймери

Пенсіонери разом з молоддю підкорили відому гру Counter-Strike

Нещодавно народні депутати внесли на розгляд ВРУ законопроєкт, що передбачає зниження ставки єдиного соціального внеску з 22% до 9,5%. На думку народних обранців, це поліпшить ситуацію на ринку праці та допоможе пенсіонерам знайти гідну роботу.

А ось як працюючі літні люди опанували кіберпростір та чи можуть на цьому заробляти - дізнавався Kyiv Live.

Читайте також: Нолан заявив, що не проти, аби з його фільмів зробили відеогру

Пенсіонери, виявляється, опанували і простір комп'ютерних ігор: команда "Нестаріючі стрілки" показує результати в CS - найпопулярнішій "стрілялці" серед української молоді. Геймерка Тетяна Сіленко тричі на тиждень "рубиться в контру" зі своїми однолітками та заробляє на цьому. Команда складається із 6 людей, а вік гравців коливається від 50 до 62 років.

"Якщо спочатку ми майже не вміли грати, то зараз ми обходимо і молоді команди. Я всю команду "розстріляв", а хтось жартує - диви, як вас дід розніс", - розповідає один з геймерів у команді Сіленко.

За словами менеджера "Стрілків", гравці отримують зарплату - розмір її журналістам не повідомили, але, як-то кажуть, "на скляночку ікри вистачає".

Про призові поки мова не йде, адже навіть ще однієї такої "дорослої" команди в Україні немає, не те що якоїсь ліги.

"Ми закликаємо ровесників - ідіть вчіться грати у комп'ютерні ігри, тоді можна буде влаштовувати турніри, за які отримувати гонорари", - зазначила Сіленко.

Розмір винагород на таких "олімпіадах" нараховує сотні тисяч доларів.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vX2SIDi8440" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • 61-річна киянка Тетяна Сіленко у складі кіберспортивної команди Аgeless Shooters розгромила європейських чемпіонів цієї вікової категорії у Counter-Strike: Global Offensive . Шведська команда Silver Snipers зазнала нищівної поразки з рахунком 6:1. Жінка грає у CS:GO усього півтора роки. А перед тріумфальною перемогою тренувалася усього два місяці.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
25.02