Останні новини

Як із старих фантастичних фільмів: на Ukrainian Fashion Week відбувся показ одягу комунальних служб

На Ukrainian Fashion Week відбувся окремий показ моделей одягу для столичних комунальних служб. Кожен з дизайнерів підготував по п'ять моделей одягу.

Про це повідомляє BORO.

Фото пресслужби департаменту житлово-комунальної інфраструктури Києва

До процесу залучили молодих дизайнерів, які вже мають досвід у створенні колекцій у стилі робочого одягу. Серед них - Володимир Демчинський - Dastish Fantastish, Софія Русинович - Roussin та Ядвига Нетикша. До співпраці також запросили Кирила Харитонцева, який працював стилістом у багатьох проєктах UFW. 

Дизайнери отримали завдання поекспериментувати та переосмислити уніформу для міських служб. Спершу вони створили образи для шоу, які пізніше адаптували з урахуванням усіх технічних вимог. На конкурсній основі обрали найкращі варіанти.

Так, кожен з дизайнерів підготував по п'ять моделей одягу – для працівників метро, швидкої допомоги, Муніципальної охорони, "Київпастрансу" та "Київзеленбуду". Всього на подіумі представили 20 моделей уніформи.

Кожну з представлених моделей одягу можна буде адаптувати до реального життя та потреб працівників комунальних служб. Виготовлення робочого одягу для комунальників планується замовити в українських виробників.

Нагадаємо, 31 серпня розпочався український тиждень моди, що присвячений позасезонному одягу. Також у Мистецькому арсеналі в межах заходу відбувся фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє — 2020".

Вийти в ефір