Останні новини

Як набирають "копів", за оголошеннями? Мережа вибухнула коментарями після нападу на юнака-гея

На Подолі група людей побила юнака через сексуальну орієнтацію, поліція довго не втручалась у бійку

Ми з вами прогресивні, розвинуті й по-спражньому європейці, правда? Прокачуємо скіли й інтелект, і прямуємо до "комфортного" суспільства із європейськими цінностями. А при цьому в історичному центрі Києва, на Контрактовій площі, на очах у перехожих знову жорстоко побили людину.

Молодий чоловік постраждав за свою сексуальну орієнтацію і за те, що комусь не сподобалось, як він виглядає. Поліція добиралась більше години, а коли нарешті дісталась до місця, спостерігала за новими знущаннями.

Хлопець отримав травми обличчя і струс мозку.

Про це написали на сторінці волонтерської організації paralegals.ua. В соцмережі додали відео.

1.jpg

"Черговий груповий напад на Подолі зі сторони радикалів на грунті гомофобії!

Менш ніж за два дні після попереднього нападу, на тому ж місці, відбувся груповий напад зі сторони організованої групи праворадикалів, на відкритого хлопця гея.

На цей раз радикали діяли ще більш зухвало, та, зі слів потерпілого, вчинили напад у присутності поліції", - написали в соцмережах paralegals.ua. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/AQIHd41zCsg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Юнаку почали погрожувати, коли він із подругами зайшов до "Сільпо". Компанія "праворадикалів" причепилась до нього через яскраву зовнішність. 

Юнак викликав поліцію, але вона не поспішала їхати на виклик. За цей час хлопця знімали на відео, словесно принижували та навіть вдарили по обличчю, декілька разів в присутності охорони супермаркету.

"За викликом прибуло двоє поліцейських, хлопець спробував залишити місце події, проте це не допомогло і група з майже 20 людей здійснила напад на одного беззахисного хлопця в присутності поліції та охорони супермаркету під гомофобні вигуки та лайку. Хлопця тривалий час били ногами та руками по обличчю та іншим частинам тіла, внаслідок чого він отримав значні травми (Струс мозку, гематоми, забої та садна)", - написали активісти.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/AgtCI9H-1D4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Більш детально про цю ситуацію розповів сам потерпілий в своєму інстаграм @vrodechel.

Він стверджує - вже після приїзду правоохоронців, його жорстоко били й знущались. 

рассказ

131985229_421206345977853_4401164234226145951_o.jpg


геи2.jpg

Волонтери стверджують - поведінка київських поліціянтів неприпустима і громадянське суспільство має із цим боротись

"Мережі параюристів" обурені діями поліції. Ми засуджуємо чергову бездіяльність правоохоронних органів, яка вкотре призвела до ескалації насильства. Насильство на Подолі набуло системного характеру, як і бездіяльність поліції, вулиці Києва стали небезпечними для всіх. Так не може тривати далі. Ми готуємо відповідні запити та скарги та зробить усе аби змусити поліцію виконувати свої прямі обов'язки із захисту правопорядку", - написали у соцмережах волонтери.


131929827_421206425977845_6369038230947498500_o.jpg

Пости про побитого хлопця зібрали обурені коментарі. Користувачі мережі відзначають - це "дикунство" з боку нападників, а поведінка поліції просто неприпустима.

комент1.jpg

комент4.jpg

"Взагалі не знаю, нащо нам така «поліція», бо багато разів і на собі я відчувала їхню бездіяльність @patrolpolice_ua ви не хочете хоча б щось сказати? Хоча б знайти тих, хто стояв і нічого не робив, дати вирок за бездіяльність? А зупиняти цих нелюдів, що лупцюють такого ж громадянина України, як і ви тільки тому, що їм щось «не сподобалось» не хочете? Може якісь коментарі з приводу бездіяльності поліції? Хоч щось, будь ласка?".

комент2.jpg

"По-перше, "традиціоналісти" шакали: завжди нападають на одну людину, а ще й бачать у собі героїв. Я б подивився, якщо їхня дитина була ЛГБТ і її так само переслідували. По-друге, їх та охоронців разом з поліцією треба саджати за грати за невиконання обов'язків".

комент7.jpg

"Какой ужас, ну как всегда, Наша любимая полиция"

комент6.jpg

"Нашій шановній поліції хочеться плюнути в обличчя"

"21 век..."

"Я в шоке!!! Побить человека за его ориентацию и за то что он просто существует это на столько низко, что я не знаю что может быть ниже!!! Люди, развивайтесь! Следите за своей жизнью и за собой!!!"

комент5.jpg

"господи, когда в Украине будут ЛЮДИ!?"

"Геї їм життя не дають, чи що? От чого вони себе поводять як дикуни🤦"

"@kyivpatrol чому кожного разу в таких ситуаціях ми бачимо вашу бездіяльність? Чому якщо є загроза ЛГБТ-персоні ви стоїте в стороні, намагаєтесь замнути цю справу і при цьому звинувати самих ЛГБТ. Ви повинні захищати громадян України незалежно від їхньої віри, орієнтації чи національності. Якщо ви з цим не згодні, покиньте поліцію."

"Здесь только два вывода

1. Наши люди дикари и не умеют себя вести, но при этом ноют что в стране всё плохо, хотя плохо как раз из-за такого быдла.

2. Мусора бесполезные куски дер*ма, которых набирают на работу по объявлению"

геи.jpg

"@patrolpolice_ua зачем вы вообще существуете если вы ничего не делаете ? На улицах людей избивают. А вы ничего не делаете, - написали в мережі.

У коментарях дописувачі масово тегають Патрульну поліцію. Відповіді поки що не дочекались.

Раніше ми писали, що хейтинг в мережі часто обумовлений бажанням людини зреалізуватись. Не завжди хейтер відчуває те, про що пише. 

Вийти в ефір
06.03