Останні новини

Як перенести QR-квитки зі Smart City у Київ Цифровий? Деталі користування новим додатком міських сервісів

У застосунку можна розрахуватися за ЖКГ

Після відмови роботи Kyiv Smart City у місті впровадили застосунок Київ Цифровий. За допомогою нього можна оплатити поїздки у транспорті, комунальні послуги, дізнатися про завершення ремонту або забрати евакуйовану машину.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу КМДА.

сповіщення.jpg

Новий застосунок міських сервісів став доступний безкоштовно для скачування на iOS та Android. Київ Цифровий дозволяє автоматично завантажити дані платіжних карток та інформацію про автівки з Kyiv Smart City, якщо номер телефону користувача в застосунку той же, що і в гаманці Masterpass.

підтримка.jpg

учнівський.jpg

Що ще можна зробити:

  • поповнювати зі смартфону транспортну карту;
  • придбати проїзний на місяць;
  • купувати QR-квитки( з системою сповіщень закінчення терміну дії обох);
  • сплачувати за паркування;
  • повертати евакуйовану автівку;
  • отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ.

кьюар.jpg

Для водіїв

Якщо авто евакуюють, водій отримає сповіщення з адресою штрафмайданчика та інструкцією для повернення транспортного засобу. Усі необхідні документи можна завантажити у застосунок. Зі смартфону можна також сплатити за погодинне паркування на муніципальних парковках або купити абонемент. Можна також визначити місце паркування за геопозицією та перевіряти термін дії паркувального абонемента. Планують додати мапу та таймер з нагадуванням про час.

ЖКГ

комуналка.jpg

Якщо киянин додасть адресу, йому приходитимуть сповіщення про початок та закінчення усіх видів робіт у будинку. Так само можна буде дізнатися про постачання електроенергії, води, газу та опалення.

Як зазначає команда Kyiv Smart City, до нового додатку вони не мають жодного стосунку, попри інформацію, що зазначена на сторінках AppStore та Google Play. Розробниками застосунку Київ Цифровий вважають КП ГІОЦ.

Нагадаємо, додаток Kyiv Smart City більше не працює. Електронний квиток тепер можна знайти на новій мобільній платформі - Київ Цифровий.

Вийти в ефір
27.01