Останні новини

Як підготувати фігуру до літа: Kyiv Live показав дієві вправи

Тренування потрібно виконувати три рази на тиждень

Вже через півтора тижні почнеться літо, тому часу, аби привести себе у форму, залишилось не дуже багато. Фітнес-тренер Світлана Нестеренко розповіла, які вправи допоможуть підготувати тіло до літа.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Експерт розповів, як омолодитися в домашніх умовах і без хірургічного втручання

Експерт показала, які вправи потрібно робити, щоб привести у форму ноги. Для їх виконання знадобиться маленька фітнес-стрічка та стрічка-еспандер. Виконувати тренування можна, як у приміщенні, так і поза його межами.

Перша практика орієнтована на сідниці та ноги. Для її виконання треба взяти стрічку-еспандер обома руками та, міцно тримаючи, наступити на неї ступнями. Після того, як ви прийняли початкове положення, починайте присідати, тримаючи спину рівно до тих пір, поки лінія стегон не буде паралельна підлозі. Стрічка дасть додаткове навантаження на ноги, тому виконувати цю вправу треба 15-20 разів за один підхід.

Друга вправа виконується у сидячому положенні і передбачає використання маленької фітнес-стрічки, яку треба натягнути в районі колін. Ноги паралельні одна до одної, руками впираємося у підлогу і починаємо підіймати таз угору, а разом з ним підіймаємо одну з ніг по черзі. Виконуємо по 15 підйомів на кожну ногу. Не забуваємо правильно дихати.

При виконанні третьої вправи стрічку з колін не прибираємо. Підіймаємося на ноги, та починаємо присідати, як у першій вправі, але при підйомі додатково робимо мах ногою вбік. Вправа задіє м'язи внутрішньої сторони стегна. Робити рекомендується 20 разів по 10 махів на кожну ногу.

"Тренування я раджу виконувати три рази на тиждень хвилин по 30-40 і цього буде досить, аби побачити результат, приблизно, через 3-4 тижні",- прокоментувала тренер Світлана Нестеренко.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05