Останні новини

Як подорожувати "червоними" зонами: в УЗ розповіли, де не зупинятимуться потяги

Для деяких областей нічого не зміниться.

Через поширення коронавірусу та збільшення кількості "червоних" зон "Укразалізниця" змінює механізм роботи у цих регіонах. Так, з 25 березня у Миколаївській області ніяких обмежень для пасажирів не буде щонайменше до квітня, так само, як і в Львівській.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу УЗ.

Читайте також: Скандальне звільнення глави УЗ

Потяги курсуватимуть у "червоних" зонах наступним чином:

  • Миколаївська область — до 01.04 включно обмежень висадки-посадки не буде, утім в залежності від епідситуації все може змінитися;
  • Львівська область — висадка та посадка пасажирів у регіоні не обмежена, як мінімум, до 30 березня включно, так само спостерігатимуть за ситуацію;
  • Київ та Київська, Сумська, Одеська області — без обмежень;
  • Чернівецька, Івано-Франківська, Житомирська та Закарпатська області — обмеження продажу квитків, а також висадку-посадку у цих регіонах подовжено до 06 квітня включно. Водночас перевізник готовий як до призначення спецрейсів за погодженням із МОЗ, так і до відновлення повноцінного пасажирського сполучення у цих регіонах.

Черкаська область відтепер не у "червоній" зоні, тож там потяги курсуватимуть звичним чином.

Нагадаємо:

  • 17 березня Кабінет Міністрів України погодив дострокове припинення повноважень голови правління АТ “Укрзалізниця” Володимира Жмака. Виконання обов’язків поклали на Івана Юрика.
  • Володимир Жмак заявив, що не отримував критики щодо своєї роботи з боку Наглядової ради. Також він вважає, що рішення про звільнення було прийнято з грубим порушенням всіх можливих процедур та закону.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04