Останні новини

Як працюють банки 8 березня та чи працюватимуть електронні платежі: НБУ повідомив графік

У державний вихідний регулятор відпочиватиме

В Україні 8 березня, яке цьогоріч випадає на понеділок, офіційний вихідний. У НБУ також відпочиватимуть. Проте банки можуть працювати у своєму графіку.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на прес-службу Національного банку України.

Читайте також: Помилки українських туристів за кордоном, за які можна "влетіти в копієчку"

Із розрахунками картками чи переказом грошей проблем виникати не повинно - система працює майже цілодобово та без вихідних, як зазначили в установі.

"Система електронних платежів Національного банку України (СЕП) працює у режимі 23/7. Це значить, що незалежно від святкових та неробочих днів банки мають можливість здійснювати міжбанківські платежі майже цілодобово та 7 днів на тиждень", - повідомили в НБУ.

У зв'язку з цим банки України можуть самостійно визначати свій порядок роботи у вихідні, святкові та неробочі дні. Водночас, як зазначили у регуляторі, банки враховують власні потреби та потреби своїх клієнтів, а також керуються нормами законодавства України.

"Банки, які здійснюватимуть міжбанківські платежі 6-8 березня, відображатимуть їх календарною датою першого наступного робочого (операційного) дня, тобто 9 березня 2021 року", - уточнили у пресслужбі.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
17.04