Останні новини

Як працюють кишенькові злодії: у Дарницькому районі на відео потрапив момент викрадення гаманця

У продуктовому відділі з сумки дівчини викрали 15 тисяч гривень

У магазині на вулиці Декабристів у Дарницькому районі Києва камери спостереження зафіксували, як працюють кишенькові злодії. Зокрема, дівчина, коли намагалась розрахуватись за покупку, побачила, що з сумки зник її гаманець.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням та Telegram-канал Киев Оперативный. 

"Вчора вдень сталася дуже неприємна ситуація з сестрою мого чоловіка - її обікрали. Можливо, хтось бачив, чув або стикався з цією злодійкою. З сумки дістали гаманець з 15 тисячами гривень. Дівчина, у якої дістали гаманець, виховує сама дитину і ці гроші їй дуже потрібні", - йдеться у повідомленні.

На відео з камер спостереження видно, що над сумкою дівчини нахилилась якась жінка, ніби розглядаючи товар у м'ясному відділі. За кілька секунд постраждала побачила, що зник її гаманець. Вона намагалась наздогнати жінку, але невдало. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/-mIOiemrEh0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у Києві чоловік, який орендував квартиру, жорстоко побив її власницю. Через це жінка потрапила до реанімації.

Вийти в ефір
19.01