Останні новини

Як тобі таке, BeyondMeat? В Україні запустили виробництво власного рослинного м’яса

Продукт збагачений білком, залізом та фосфором

Кондитерська компанія АВК запустила виробництво штучного м’яса. Новий бренд веганського продукту матиме назву Dreameat.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланям на власника АВК Володимира Авраменка в Facebook.

Рослинне м’ясо буде продаватися у вигляді заморожених котлет для бургера. В одній котлеті - 21 грам збалансованого, за амінокислотним складом, білка. Продукт також збагачений клітковиною, залізом і фосфором.

 “Ми зробили продукт без антибіотиків, холестерину, штучних ароматизаторів, барвників та консервантів. Dreameat – перше рослинне м’ясо на ринку без метилцелюлози. Простими словами, без паперу”, – заявив співвласник кондитерської компанії АВК Володимир Авраменко.

веганське м'ясо.jpg

Джерело: Facebook

Метилцелюлоза (e461) – це загущувач, стабілізатор, наповнювач, що широко використовується в харчовій промисловості. Речовину, як правило додають в хлібобулочні вироби, соуси, кетчупи, десерти, газовані напої. Вона не засвоюється організмом людини.

Нагадаємо, цієї зими у моді затишний та зручний одяг. До того ж, справді радують тренди на теплі речі. Тож і під час локдауну, і після нього можна виглядати яскраво та не мерзнути. Хоч розваг через карантин поменшало, проте бути у ногу з часом на оздоровчій прогулянці у парку ніхто не забороняв. Саме час виявити свій смак у сірі будні.

Вийти в ефір
20.04