Останні новини

Як тобі таке, Техас? Ілон Маск хоче створити нове місто в американському штаті

Власник компанії Tesla та Space X проживає у цьому штаті після переїзду з Каліфорнії

Американський бізнесмен та засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск оголосив про своє бажання створити нове місто у Техасі. Населений пункт називатиметься Страбейз (Starbase - з англ. "Зоряна база").

Про це повідомляє Kyiv Live.

Знімок екрана (1797).png

Читайте також: У світі зростає популярність на чотириденний робочий тиждень

Ніяких додаткових даних підприємець не розкрив. Поки відомо, що місто буде більше сусіднього містечка Бока-Чіка. Глава SpaceX також додав, що нове місто буде "dog friendly", а керувати ним буде "The Doge". Можливо, так Маск натякає на криптовалюту Dogecoin.

У цьому техаському поселенні, до слова, розташований космодром Space X. Ілон Маск перебрався до Техасу з Каліфорнії наприкінці 2020 року.

Хто такий Ілон Маск

Ілон Маск - американський винахідник, інженер, підприємець та мільярдер. Засновник компаній SpaceX (займається космічними розробками), PayPal тощо, головний дизайнер, генеральний директор і голова ради директорів Tesla Inc, яка відома своїми електромобілями. У 2020 році посів друге місце у списку найбагатших людей світу за версією журналу Forbes, а 6 січня 2021 року став найбагатшою людиною планети зі статками в 188,5 млрд доларів, утім згодом втратив першість.

Народився та виріс у Південній Африканській республіці, мати була моделлю та дієтологом, батько - очолював інженерний бізнес. У 10 років хлопець самостійно навчився програмувати на своєму першому комп'ютері. Уже в 12 років Маск продав свою першу програму - гру Blastar - за 500 доларів. У юнацькому віці навчався в Пенсильванському університеті, де вивчав фізику та бізнес.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/KFC_556vX9M" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04