Останні новини

Як це працює: Оперштаб проводить день на сортувальній станції сміття

Багато з того, що потрапляє у смітник, можна віддати на переробку. Питання лише, куди віддавати і що. У Києві працює до десяти сортувальних станцій, куди потрапляють відходи з контейнерів для роздільного збору.

Наш журналіст Оперативного штабу Петро Цурукін проводить день на одній із сортувальних станцій відходів у столиці.

Як це працює? 

На сортувальній станції сміття спершу потрапляє на конвеєр. Потім працівники, коже на своїй позиції, розпочинають безпосереднє сортування тих відходів, які підлягають вторинній переробці. Попри те, що сюди возять здебільшого невідсортовані відходи, робітники лінії відбирають ПЕТ-пляшки за кольорами, папір, скло та метали.

Насправді, як виявилось, робота у працівників станції дуже важка.

Kyiv Live закликає читачів відповідально ставитись до сортування сміття, адже це не складно, навіть захоплює. Коли починаєш цю справу, то дивуєшся, як мало доводиться викидати в загальний прибудинковий контейнер. Для того, щоб здати відходи на переробку, все має бути чистим (пляшки і контейнери помиті, упаковки без залишків їжі та жиру.

Детальніше - дивіться у сюжеті Kyiv Live:

<iframe width="853" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/HU5Y61MJz_k" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у Києві на вулиці Вишгородській - рекордна кількість проблем. Влада та комунальники ігнорують звернення мешканців.

Вийти в ефір
27.11