Останні новини

Як у Насті Каменських: Олена Зеленська похизувалася вишуканим вбранням

На відкриття україномовного аудіогіда віденського Музею історії мистецтв перша леді вдягла бежевий брючний костюм від Каті Сільченко. Одяг цього бренду полюбляють українські зірки Віра Брежнєва, Настя Каменських, Тіна Кароль.

Фото з церемонії Зеленська виклала в Instagram.

Публікація Зеленської.

Олена Зеленська з'явилася на відкритті українського аудіогіду музеєєм у вишуканому брючному костюмі з блузою кольору беж. Це одяг від бренду вітчизняної дизайнерки Каті Сильченко The COAT. Її одяг часто носять зірки шоубізу: Тіна Кароль, Катя Осадча, Маша Єфросініна, Настя Каменських.

Зеленська на відкритті україномовного аудіогіда.

"Ми разом з керівництвом Музею, разом з нашим посольством використали період карантину для того, щоб підготувати цей аудіогід, аби, коли пандемія нарешті закінчиться, українці змогли відкрити для себе віденський Музей історії мистецтв рідною мово", - написала Зеленська під фото.

Зеленська в Музеї історії мистецтв.

Фото з Instagram Олени Зеленської

Нагадаємо, перша леді Олена Зеленська взяла участь у святкуванні Дня Незалежності. Для заходу вона обрала стилізовану вишиванку українського дизайнера Артема Климчука. До речі, саме він був автором її образу на інавгурації президента. 

Вийти в ефір