Останні новини

Як у пісні: до Києва прибули два німецьких гелікоптери для поліції

22 жовтня до Києві з Німеччини прибули два борти для Управління авіації та поліції на воді. Гвинтокрили H145 - лише два зразки з 10, що будуть на озброєнні у військової авіації та поліції задля швидкого реагування, зокрема, аеромедичної евакуації.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Military Aviation.

3m-658x447.jpg

Два гелікоптера Airbus Helicopters H145 прибули до столиці з Донавюрта. Побудовані у 2020 році, два сині "залізних птахи" використовувалися в Німеччині для навчання персоналу. До України постачання інших 8 H145 має відбутися до серпня 2021 року.

Борти обладнані прожекторами та лебідкою, а також спеціальним розпізнавальним знаком "червоного хреста", що дозволяє їм брати участь у аеромедичній евакуації. Державні повітряні судна, що використовуються як повітряні санітарно-транспортні засоби та які підпадають під дію відповідних міжнародних конвенцій, повинні мати обов’язковий додатковий розпізнавальний знак – “червоний хрест”, що наноситься поряд з національними кольорами.

Нагадаємо, міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарство не підтримує рішення Київської міської державної адміністрації закупити 200 білоруських автобусів без тендера. В установі зазначають, що це суперечить принципам вільної прозорої конкуренції.

Вийти в ефір
25.11