Останні новини

Як вберегти свою автівку і квартиру від злодіїв? Поради Kyiv Live

20 тисяч квартир обкрадають в Україні щороку, а щодня в Києві до 15 помешкань. Ще гірша ситуація з автівками: найпопулярнішими для шахраїв є BMW та Audi. 

Журналісти телеканалу Kyiv Live дізнавалися як вберегтися від шахраів.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/K7hTSuGQ-H4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Експерти радять бути особливо уважними на АЗС та в людних місцях - це найпопулярніші місця для угону автівок. Крім того, паркуйте автомобілі в місцях з відеокамерами та охороною.

Однак є й позитивні новини: в період карантину кількість крадіжок зменшилась. Ймовірно це пов'язано з тим, що усі сидять вдома. 

"В період з 11 березня по 4 квітня минулого року в цілому по країні було скоєно 25 988 крадіжок. За аналогічний період цього року їх – 16 926. На 34,9% менше. Грабунків було скоєно в минулому році 815, в цьому – 543. Тобто, їх кількість зменшилася на 33,4%", - повідомив заступник голови Національної поліції України Максим Цуцкірідзе.

Найбільше крадіжок в квартирах стається в сезон відпусток та свят. Отож, напамайтесь не залишати помешканння без нагляду.

Нагадаємо, в аеропорту “Бориспіль” на одному з напрямів вже декілька днів працює система температурного скринінгу. Вона допомагає прикордонникам безконтактно виявляти пасажирів із симптомами лихоманки.

Теги:
Вийти в ефір