Явка та порушення
Явка станом на 12:00
Явка станом на 12:00
13,5 %
Порушення у Києві станом на 13:00
Порушення у Києві станом на 13:00
198

Останні новини

Як виглядають будинки ТОП-політиків

Після інтерв'ю ексочільник Офісу Президента України Андрія Богдана низка ЗМІ оприлюднила фотографії його будинку за містом. А Kyiv Live вирішив зробити підбірку будинків українських політиків.

Андрій Богдан

Згідно з декларацією ексголова Офісу Президента Андрія Богдана, у його власності знаходиться цілий поверх в елітному комплексі Chicago House. ЖК знаходиться за декілька хвилин ходьби від метро "Олімпійська". Це 24-поверховий будинок в стилі американських хмарочосів. Загальна площа всіх квартир становить близько 800 кв. м, а ринкова вартість квадрата в зазначеному ЖК коливається в межах $ 3 000-4 000. Тож, апартаменти Богдана можна оцінити в $ 2,8 млн.

Однак, сам Богдан мешкає за містом - в елітному селищі Козин. З двору в будинку політика є вихід на персональний пляж з причалом. А у відкритому елінгу запаркований водний мотоцикл. Місцеві кажуть, що часто бачать катер, пришвартований біля особняка Богдана.

фото: Страна.юа

Дмитро Разумков

Згідно з декларацією про доходи, Разумков і його сім'я - власники чималої кількості квадратних метрів. У спікера є будинок на Софіївській Борщагівці в Києво-Святошинському районі столиці, а також 500 кв. м землі в селі Здорівка Васильківського району Київської області. Там же у нього і квартира площею 232,5 кв. м, ще одна - в Києві (75 кв. м) і ще одна - в рівних частинах з мамою, актрисою Наталією Кучерів (165,55 кв. м).

Журналістом вдалось побачити за парканом BMW Х5 чорного кольору і новеньке авто Tesla сірого кольору без номерів. На сайті продажі нових електромобілів ціна подібної машини - близько $ 75 тис.