Останні новини

Як Віктор Андрієнко довів до сліз Іванну Сахно: таємниця "народження" голлівудської зірки в ефірі Kyiv Live

Тоді це була перша роль актриси у повнометражній стрічці для великого екрану

Відомий український актор і режисер Віктор Андрієнко у ефірі програми "Люди великого міста" на каналі Kyiv Live розповів, як працював із нині популярною в Голлівуді українською актрисою Іванною Сахно. Саме Андрієнко став режисером, який вперше показав на великому екрані актрису, котра згодом зробила успішну міжнародну кар'єру.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: "Все йде до того, що театр Лесі Українки закриють": народний артист Євген Паперний розповів про ставлення до мовного закону

За словами актора, відбулось це на зйомках фільму "Іван Сила", який став дебютом Сахно у великому кіно, а режисером стрічки був саме Андрієнко.

Сахно.jpg

Іванна Сахно

"Найважче було добитися того, щоб Іванка Сахно, яку ми вже знаємо за міжнародним прокатом, почала плакати. Я 10-15 хвилин не міг добитись того, щоб вона плакала. А потім я розповів їй одну історію про реальну людину, яка була поруч. Кажу: "Ось ми з тобою розмовляємо. А у нього сина нема. І вчора йому треба було бути на похороні, а він сидить в кадрі і з тобою працює". Раз - і пішли сльози. А я правду сказав - так, як було, але не сказав, хто це. А ось в другому епізоді, коли треба було ще плакати - вона вже не була театрально заплакана, а просто дивилась вперед - а у неї сльоза вже тече. Я подивився і думаю: "Ось, народилась актриса!", - розповів Віктор Андрієнко у інтерв'ю Юлії Литвиненко.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/cgA6AowSgwM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/s5bANKaLOto" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо: 

  • Відомий український актор Віктор Андрієнко розповів, що його діти полюбляють дивитися культовий "Острів скарбів" за його участі. Зокрема, їм подобається так званий "коктейль" з жанрів - мультфільм, рок-опера тощо. Проте у початковій версії цього фільму і "Доктора Айболить" було більше "дорослих" пісень, які Міністерство культури наказало вирізати.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
27.02