Останні новини

Як же ж відремонтувати дорогу без Land Cruiser: столичні комунальники вирішили придбати дві іномарки за 1,5 мільйона гривень

Комунальники планують купити дві автівки люкс-класу

Київська комунальна служба збирається придбати два Toyota LAND CRUISER. На це виділили майже 1.5 мільйона гривень. За характеристиками товару, у машин має бути шкіряний салон та повна комплектація.

Про покупку автівок повідомив сайт  ProZorro.

Коммунальщики Киева планируют купить два Land Cruiser  , фото-1

Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" збирається придбати два легкові автомобілі Toyota LAND CRUISER. Аукціон відбудеться 4 грудня, при чому загальна вартість автомобілів складе майже 1,5 млн грн. Остання дата прийому тендерних пропозицій 3 грудня.

За тендерною документацією, машини дійсно екстра класу.

У машини 282 кінські сили, місткість 5 людей, колір сірий металік і вона 2020 року випуску. Ба більше, машина має антену "плавник акули" на даху, чорні глянцеві диски, шкіряне кермо та сидіння, панель приладів з імітацією дерева та алюмінію. Кермо саме з підігрівом та можливістю управління електронними пристроями. "Тепленькі" і місця пасажирів. Аудіосистема теж непогана - на 9 динаміків та з можливістю підключення до різних видів мереж. 

Після завершенню тендера, фірма-постачальник має привезти автівки за десять днів.

Нагадаємо, у літаку Президента України планують модернізувати зв'язок для доступу в Інтернет з максимальною швидкістю 50 Мбіт/сек.  

Вийти в ефір
16.05