Останні новини

Які платівки колекціонує Антон Птушкін? Радіо Аристократи і Влад Фісун запустили YouTube-шоу про вініл

Нові випуски доступні на YouTube-каналі "AristocratsTV" – щотижня по четвергах з 20:00.

На YouTube-каналі "AristocratsTV" стартувало нове шоу "33/45" – про платівки та людей, котрі їх колекціонують. Ведучим та співавтором шоу став багаторічний діджей, меломан та збирач вінілових платівок Влад Фісун.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Atlas Weekend знову відкладуть на рік

Ведучий проєкту Влад Фісун повернувся у регулярне мовлення "Радіо Аристократи" після тривалої паузи, під час якої його можна було побачити у таких програмних бестселерах, як "Большой Фисун" та "Праздная жизнь".

"33/45" – про що шоу?

33 45.png

"33/45" – шоу про платівки та людей, котрі їх збирають. Фото: "AristocratsTV"

У кожному випуску Влад Фісун запрошує меломанів, музикантів, блогерів та представників креативного класу, які приносять в студію "Радіо Аристократи" найдорожче: можливість почути і побачити свої предмети обожнювання, тобто власні платівки.

Гостем останнього випуску шоу став відомий мандрівник та блогер Антон Птушкін, співрозмовники насолоджувалися вінілом з його подорожей. Птушкін та Фісун слухали теплий кабріолетний грув і щось дуже вечірнє та затишне з особистої колекції блогера.

Нові випуски доступні на YouTube-каналі "AristocratsTV" щотижня по четвергах з 20:00.

птушкин.png

Антон Птушкін на шоу "33/45". Фото: скріншот

<iframe width="460" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/c-qSH8Qphqs" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Українська реперка Alyona Alyona продовжує пародіювати відомих зірок і на цей раз під її прицілом опинилася відома 19-річна співачка Біллі Айліш, яка досягла успіху у досить юному віці та стала прикладом для багатьох.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
09.05