Останні новини

Які речі приймають благодійні фонди та куди можна віднести частину свого гардеробу

Приймають лише чистий та не порваний одяг

Допомагати просто, навіть якщо ви не маєте змоги переводити грошові перекази на рахунки благодійних фондів. Кожен з нас має в гардеробі речі, які вже не носить, але ці самі речі можуть стати знахідкою для малозабезпечених.

Які речі приймають та куди їх можна віднести, дізнавався журналіст телеканалу Kyiv Live Володимир Новак.

Читайте також: У Києві розшукують родичів 80-річного дідуся, який загубився та нічого не пам'ятає

Кореспондент навідався до Міжнародного благодійного фонду “Добрих справ” та поспілкувався з президентом Валентиною Охрименко.

“В першу чергу ми приймаємо речі в гарному стані, тобто попрані, без дірочок і які гарно виглядають. Оскільки ми дитячий фонд, найбільший попит - на дитячі речі”, - розповіла вона.

За словами Валентини, речі сортують по розмірам, дитячі- по віковим категоріям та окремо чоловіче від жіночого. Потім збирають пакунки, які передають підопічним бенефіціарам: людям з інвалідністю та малозабезпеченим сім'ям.

Звичайно, у фонді просять привозити речі без дірок, оскільки передати іншим людям їх не можуть, але коли такі назбируються - відвозять їх до собачих притулків.

Долучитися до доброї справи можна, принісши пакунок з одягом за адресою: місто Київ,вулиця Саксаганського, 77.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Hw5fYZY-XxA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04