Останні новини

Фільм Якщо було завтра отримав перемогу на Barcelona International Film Festival

Фільм отримав нагороду в номінації Найкращий короткометражний фільм на BIFF

Український фільм Якщо було завтра здобув перемогу на міжнародному кінофестивалі Barcelona International Film Festival. Він відбувся з 4-го по 8-е січня у Барселоні.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу фільму у Facebook.

Якщо було завтра.jpg

Фото - Facebook

Стрічка перемогла в номінації Найкращий короткометражний фільм. В ній підіймаються теми цінностей, війни та любові. Крім цього, драма стала дебютом режисерки Анастасії Євченко у короткому метрі.

"Ми знову це зробили. Номінація Найкращий короткометражний фільм на кінофестивалі Barcelona International Film Festival – наша перша нагорода 2021 року! Ми дуже горді та вдячні отримати цю відзнаку!", - сказано у повідомленні.

Відомо, що у 2020-му короткометражка взяла участь у 29 міжнародних фестивалях, отримала 34 нагороди, а також була представлена у 60 номінаціях. Також її оцінили у багатьох країнах світу, зокрема, в Італії (Мілан, Неаполь), Великобританії, Швейцарії, Франції (Ніцца, Париж), США (Техас, Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Вашингтон, округ Колумбія) та Бельгії.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FIfwehadtomorrowfilm%2Fvideos%2F408185917188757%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, що британське видання The People's Movies опублікувало рейтинг з 20 найкращих хорорів 2020-го року. До нього потрапила українська стрічка під назвою Сторонній.

Вийти в ефір
27.01