Останні новини

Є трактор - декларуй: у податковій нагадали власникам сільгосптехніки про важливі нюанси

Декларацію можна подати трьома способами.

Громадяни, які мають сільськогосподарську техніку та надають послуги з обробітку землі іншим особам, зобов’язані декларувати свої доходи та сплатити податки. Доходи від обробітку землі оподатковуються ПДФО за ставкою 18 % та військовим збором - 1,5 %.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу головного управління ДПС в Івано-Франківській області.

Читайте також: Банк нараховує відсотки по кредиту, який ви вже сплатили - що робити 

Це стосується громадян, які мають у власному користуванні техніку та надають послуги у вигляді обробітку землі іншим особам, і не зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності. Такі фермери зобов'язані подати декларацію про майновий стан і доходи та включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу.

Граничний термін подання декларації - 30 квітня 2021 року.

Як подати декларацію?

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається за місцем податкової адреси платника в один із таких способів (за вибором):

  • особисто або уповноваженою на це особою;
  • надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • електронною поштою з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов'язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п'ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової декларації в електронній формі, - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Нагадаємо:

  • Господарі, які самостійно обробляють власні земельні ділянки загальною площею понад 2 га та продають сільськогосподарську продукцію, мають подавати Декларації про майновий стан і доходи. Податкова ставка на такий дохід складає 18 %.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04