Останні новини

"Продавав" себе Зеленському": Рябошапка розповів, чому його вигнали з ГПУ

Експрокурор розповів по причетність до правопорушень Хантера -Байдена.

Колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка висловив припущення, що відмова від втручання у справу сина тодішнього кандидата в президенти США Джо Байдена-Хантера може стати ще однією причиною його відставки.

Про це повідомляє Kyiv Live  з посиланням на допис Rouslan Riaboshapka у Facebook.

Читайте також: Mercedes за 3 мільйони: що задекларував керівник Офісу президента Єрмак.

"Андрій Єрмак «продавав" себе Президентові Зеленському як провідного фахівця у відносинах з США. Він увесь час до перемоги сьогоднішнього президента США був прихильником адміністрації Трампа, неодноразово контактував з її представниками та переконував Президента Зеленського у майбутній перемозі Трампа на виборах президента США",зазначив Руслан на сторінці.

Руслан також повідомляє, що його команда в прокуратурі провела аудит усіх справ, які дістались у спадок і прокурори не встановили жодних доказів, які б могли свідчити про можливу причетність до правопорушень Хантера -Байдена.

"Транскрипт розмови Джуліані-Єрмака може свідчити про те, що відмова нашої команди в прокуратурі підігравати одному з кандидатів на виборах у США була однією із причин моєї відставки з посади Генерального прокурора", - прокоментував Рябошапка.

Експрокурор запевняє, що інформував про всі питання Президента Зеленського.

"Послідовність дій російського агента Деркача, який оприлюднив розмови у травні 2020 року, Офісу Генпрокурора, що одразу ж відкрив кримінальне провадження та публічні коментарі Президента Зеленського на цю тему можуть свідчити про узгодженість дій у реалізації даної комбінації", - підсумував колишній генеральний прокурор.

Нагадаємо:

  • Президент України Володимир Зеленський сумарно за рік отримав 19 113 279 гривень доходу. З них зарплата на посаді глави держави склала 336 тисяч гривень.
  • Віцепрем’єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у 2020 році задекларував 10 мільйонів 463 тисячі гривень зарплати. Із них за роботу в уряді він отримав 498 275 гривень.
  • Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет задекларував за 2020 рік майже мільйон гривень доходів. Проте його мама-пенсіонерка зберігає великі суми валюти в готівці.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05