Останні новини

"Їм 5 разів на день": Фролова розповіла, як їй вдалося схуднути після пологів

Українська телеведуча розкрила секрет своєї стрункості

Відома актриса, модель і українська телеведуча Василіса Фролова, яка не так давно стала мамою, розповіла про те, як скинула зайві 9 кілограмів після своїх перших пологів. Жінка навіть не обмежувала себе у кількості їжі.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Instagram.

Читайте також: Клопотенко розповів, як "відвоював" борщ у Росії

"Вчора, коли я зважилася, додаток запитав мене "Вибачте, а ви хто?". Він не міг збагнути, як за два тижні можна скинути 9 кг. Звичайно, нічого надприродного зі мною не сталося, тим більше, за час вагітності я багато не набрала. Але ось про харчування за ці дні окремо розповісти хотілося б", - написала жінка.

Зі слів ведучої, під час перебігу самої вагітності, вона їла скільки хотіла і зараз нічого не змінилося. Василіса часто відчуває потребу у харчуванні, тому їсть 5 разів на день. Інколи навіть дозволяє собі солоденьке.

Також Фролова звертає увагу на те, що процес годування грудьми потребує багато калорій,

тож слід бути обачною, щоб не потрапити до "вуглеводної прірви". Також суттєву роль грають гени.

"Аби остаточно не скотитися до вуглеводної прірви (бо вже стало нормою перекушувати багетом зі згущеним молоком), я вирішила замовляти їжу додому, доки режим все ще не відновленний і я цілком залежу від примх Родіона", - прокоментувала жінка.

изображение_2021-03-31_125208.png

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04