Останні новини

З Києва до Кельна з вітерцем: Ryanair запустить нові маршрути з України

Ryanair офіційно оголосив, що введе нові рейси, які літатимуть з України. Перевізник запустить маршрут з Києва до Кельну та з Одеси до Дюсельдорфа.

Про це повідомляє avianews.com.

Лоу-костер має намір почати польоти з Києва в Кельн і з Одеси в аеропорт Дюссельдорф Веце. Перший рейс в Кельн запланований на 26 жовтня. Ryanair продублює відкритий близько 10 років тому маршрут Wizz Air.

Обидва маршрути внесені до розкладу з частотою два рази на тиждень в одні і ті ж дні - по понеділках і п'ятницях. Однак в примітці зазначено, що рейси підлягають схваленню з боку регуляторів.

Мінімальна ціна авіаквитків починається від 17 євро в одну сторону з урахуванням перевезення тільки невеликої ручноїпоклажі. Її габарити не повинні перевищувати 40х25х20 см, при цьому обмеження за вагою не застосовується.

Фото з сайту перевізника

Загальна маршрутна мережа Ryanair з України в Німеччину в зимовому розкладі 2020/2021 років буде включати вісім напрямків. Так, наприклад,ірландський лоу-кост розраховує літати з Києва до Берліна чотири рази на тиждень.

Пасажирам перед бронюванням квитків слід враховувати можливі обмеження на в'їзд в країну призначення. Через ці обмежень авіакомпанії також можуть змінювати свій розклад, скасовуючи цілі маршрути або скорочуючи частоту польотів.

Нагадаємо, з 25 до 27 серпня з 8.00 до 18.00 тимчасово закриють рух автотранспорту на перегоні Росток - Сухоліси біля залізничного переїзду "48 кілометр" та на дорозі Біла Церква - Сухоліси. Проїзд буде неможливий через ремонт.

Вийти в ефір