Останні новини

З кольоровими прямокутниками та паркінгом: Дитячий світ на Дарниці у Києві планують оновити. Фото

Комплекс був збудований у 1987 році у стилі радянського модернізму

У Дарницькому районі столиці хочуть модернізувати Дитячий світ. Мова йде про новий дах, оновлення фасадів, додаткові торгові та розважальні площі й паркінг на 133 авто. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Facebook допис голови Ради з урбаністики Києва Віталій Селик.

Читайте також: Скільки днів будуть відпочивати українці

дитячий світ.jpg

фото: Facebook/Віталій Селик

"Ритмічний лаконічний бронзово-золотий фасад виглядає стильно, навіть для сучасної архітектури. Трохи підмарафетити, прибрати рекламу і буде здаватися, що його запроектував модний європейський архітектор пару років тому", - пише Селик. 

За словами експерта, на фасад планують "наляпати" яскраво-кольорових прямокутників. Однак тоді повністю буде втрачена загадковість існуючого повітряного фасаду.

дитячий світ1.jpg

фото: Facebook/Віталій Селик

"Дітям для розвитку важливо облаштовувати простір для гри у природних кольорах і матеріалах - без циганщини. Важливо, аби вони відчували себе на рівні з дорослими, а не в окремому кольоровому анклаві", - зазначив Селик. 

Голова Ради урбаністики наглосив, що Дитячий світ на Дарниці є яскравим унікальним представником архітектурного стилю своєї епохи і в ідеалі має бути визнаний Пам‘яткою архітектури.

"Тим паче, нарешті, Міністерство культури та інформаційної політики України та особисто Олександр Ткаченко вписуються за збереження пам‘яток радянського модернізму", - резюмує Селик.

Нагадаємо:

  • Верховний суд повернув касацію Фонду державного майна України про скасування припису департаменту охорони культурної спадщини КМДА. Це означає, що виконувати протиаварійні роботи в Гостинному дворі має саме ФМД. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
15.04