Останні новини

З Києва у Чорнобиль та Канів Дніпром: у Києві планують відкрити два водних туристичних маршрути

3 грудня 2020 року Верховна Рада ухвалила законопроект №1182-1-д "Про внутрішній водний транспорт".

У Києві планують відкрити два річкових туристичних маршрути у Канів та Чорнобиль. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужба Міністерства інфраструктури 

Читайте також: Світовий туризм повернувся у 90-ті через коронавірус

дніпро.jpg

фото: Facebook

“Старт реформи річкових перевезень і відновлення внутрішніх водних шляхів є одним із пріоритетних завдань Міністерства інфраструктури на цей рік”, – зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.  

У понеділок, 29 березня, під час онлайн-наради щодо розвитку річкового туризму в Україні учасники обговорили можливість запуску туристичних маршрутів Дніпром за маршрутами Київ-Канів і Київ-Чорнобиль.

“Старт реформи внутрішніх водних шляхів залишається одним із основних пріоритетів роботи Мінінфраструктури на цей рік. Відновлення ВВШ – це не лише про збільшення вантажопотоку на річці, а й про розвиток пасажирських річкових перевезень. Ми маємо чудові туристичні маршрути, наприклад, Канів і Чорнобиль, де такий вид сполучення користуватиметься попитом і буде найбільш оптимальним. І ми маємо це розвивати”, – зазначив Владислав Криклій.

За словами міністра, наразі відомство продовжує розробку близько 50 підзаконних актів. Вони необхідні для належного функціонування внутрішніх водних шляхів після набрання чинності закону “Про внутрішній водний транспорт”.

Водночас у Стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту будуть передбачені заходи щодо розвитку пасажирських перевезень.

“На час пандемії внутрішній туризм залишатиметься в пріоритеті. Тому ми маємо зробити все можливе, щоб потужності Дніпра використовувалися не на 10%, як зараз, а на повну, як це було ще в часи Київської Русі, коли існував славнозвісний шлях “із варяг у греки”, – наголосив міністр інфраструктури.

Нагадаємо:

  • Наразі для подорожей українців відкриті 104 країни. За минулий місяць до списку додалось 9 держав.
  • Цього року на необхідні роботи на Чорнобилькій АЕС держава виділить 1 мільярд 360 мільйонів гривень. Відповідну постанову щодо використання коштів для підтримки у безпечному стані енергоблоків та об’єкта “Укриття” ухвалив Кабмін 24 березня.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

 

 

 


Теги:
Вийти в ефір
17.04