Останні новини

З потягу Київ-Чернівці посеред ночі висадили пасажирів: людям довелося декілька годин мерзнути на вокзалі

Серед покинутих пасажирів була дитина з інвалідністю

Вранці 7 березня декілька десятків пасажирів потяга "Київ-Чернівці" залишилися чекати інший поїзд на львівському вокзалі. Люди, які поверталися до Чернівців зі столиці, чекали, що їх пересадять на одеський потяг, утім ніхто нічого не підготував.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на буковинський сайт "Молодий буковинець".

Читайте також: Укрзалізниця обмежить рейси до Закарпаття

Пасажирів висадили з вагона у Львові о 5 ранку з обіцянками пересадити на інший потяг. Чернівчанин Олександр, наприклад, пробув на станції 2 години.

"В "Укрзалізниці" обіцяли, що обмеження не стосуватимуться пасажирів, чиї рейси розпочнуться о 00:00 7 березня і завершаться вже під час дії обмежень. Тому я спокійно чекав на потяг. І тут раптом вже під час посадки провідники повідомили нам, що о 5-ій ранку нас у Львові пересадять на інший потяг. Але запевнили, що все буде нормально, і ми зможемо добратися до пунктів призначення. Коли ми виходили з потяга, нам сказали: підходьте до начальника вокзалу, він вас має пересадити. Мовляв, нас буде чекати одеський потяг. Коли ж підійшли до начальника, він заявив, що немає ніяких потягів і ніхто нікого не буде пересаджувати", - розповів чоловік.

Врешті-решт люди зорієнтувалися самі та відправилися по домівкам з автовокзалу. Їм нібито пообіцяли повернути гроші за квитки.

Чернівчанка Юлія добиралася додому із 9-річним хлопчиком, що має інвалідність. А перед цим вони здолали виснажливу дорогу з Харкова, де лікувалися.

"Дитина злякалася і тягнула мене в кожен автобус або потяг. Так ми прочекали на вокзалі дві години, намерзлися, бо вітер холодний. Можна простудитися – не так від коронавірусу, як від такої погоди. Дуже засмучені, що нас не попередили. Раніше, коли їхали в період дії "червоної зони", то нас хоча би до Новоселиці підвозили. А тут до останнього ніхто нічого не повідомляв. Хоч би на вокзалі в Києві оголосили, що така ситуація", - зазначила вона.

Укрзалізниця поки ніяк не прокоментувала інцидент.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04