Останні новини

З тарифів на газ зняли обмеження: деякі постачальники вже підвищили вартість

З 1 квітня ціна на газ для населення буде ринковою.

31 березня завершився термін дії постанови уряду, за яким буда запроваджена гранична ціна на газ для населення в розмірі 6,99 гривень за кубометр. З 1 квітня ціна для побутових користувачів має повернутися до ринкового рівня.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: “Нафтогаз” повертає річний тариф для населення

Газопостачальні компанії почали публікувати свої тарифи на квітень, проте чимало компаній залишили ціну на тому ж рівні. Водночас, 5 компаній оприлюднили ціни вище за березневий тариф.

Зокрема, найнижчі ціни у квітні будуть у "Нафтогазі" – 6,86 грн/кубометр, стільки ж проситиме компанія "Галнафтогаз". Два постачальники встановили тариф на рівні 6,75 грн/кубометр, одна – 6,88 грн/кубометр. 

Також чимало постачальників, зокрема регіональні газзбути, озвучили ціну в 6,99 грн за кубометр. 

Найвищі ціни встановили "Маргаз" – 8,25 грн та "Азовгаз" – 8,85 грн за кубометр.

У Нафтогазі раніше заявили, що у квітні збережуть ціну природного газу для населення на поточному рівні 6,86 грн/ кубометр, ціна газу у рамках постачальника "останньої надії" на квітень також збережеться на березневому рівні 6,99 грн/кубометр.

Нагадаємо:

  • "Нафтогаз" може запровадити фіксовані тарифи для населення та теплоенерго. Ціна має бути встановлена одна з 1 квітня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Відповідне доручення було прийнято урядом на засіданні Кабміну 3 березня.
  • До кінця опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду в Україні не підвищуватимуться. Очільник уряду Денис Шмигаль розповів, що Кабміну вдалося досягти домовленостей з органами місцевого самоврядування.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04