Останні новини

З творами Глущенка та Айвазовського з колекції Загребельного та Рильського: в Києві триває виставка "тихого аукціону" класичного та сучасного мистецтва

Експозиція триває в аукціонному домі "Золотое Сечение"

В Києві відкрилася експозиція тихого аукціону класичного та сучасного мистецтва під назвою "Classic and Contemporary art". На ній представлені твори Тетяни Яблонської, Миколи Глущенка, Сергія Васильківського, а також Івана Айвазовського.

Про це повідомляється на сторінці аукціонного дому "Золотое сечение" у Facebook.

Фото - Facebook

До колекції 46-го аукціону увійшло 30 лотів - від класичних робіт високого колекційного й музейного рівня ХІХ-ХХ століття до робіт сучасних авторів. Всі вони є частиною приватних збірок видатних діячів української літератури ХХ століття.

Так, на аукціоні виставлені картини Тетяни Яблонської "Пізня осінь" (1979) та "Старі верби" (1975). За них доведеться віддати 15-20 тисяч доларів. Вони, як і полотно Миколи Глущенка "Відпочинок", належали письменнику Павлу Загребельному.

Твір Сергія Васильковського "Верховий" ($20-25 тисяч) став одним з найважливіших лотів аукциону. Він знаходився у власності родини Максима Рильського.

Крім цього, класичний живопис серед лотів представляє твір "Паровий фрегат в місячну ніч" художника Івана Айвазовського. Приблизна ціна - $30-40 тисяч. Примітно, що на деяких аукціонах його картини "уходять з молотка" за мільйони доларів.

До топ-лотів розділу сучасного мистецтва увійшли морський пейзаж Анатолія Ганкевича, скульптура Назара Білика, натюрморт Валерії Трубіної тощо.

Торги триватимуть до 1-го грудня, а зробити ставку можна на сайті або ж на самій виставці.

Коли: до 1 грудня, 11:00 - 19:00, субота та неділя - вихідні дні.

Де: Аукціонний дім "Золотое сечение", вул. Леоніда Первомайского, 4

Вхід вільний.

Фото - Facebook

Нагадаємо, що популярний співак NILETTO мав приїхати в Київ з великим концертом наприкінці листопаду. Але його виступ було перенесено на 2021-й рік.

Вийти в ефір
05.03