Останні новини

З України видворили кримінального "авторитета" на прізвисько "Салім"

Чоловіка вже видворяли з України у 2016 році

В Україні незаконно перебував громадянин Росії й кримінальний "авторитет" на прізвисько "Салім". Його висилали з країни з одного з Київських аерпортів 6 квітня.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу МВС.

Читайте також: На Дніпропетровщині затримали кримінальних "авторитетів" і "смотрящих"

42-річному російському кримінальному авторитету заборонили в'їзд до України у 2016 році на 3 роки, а потім продовжили заборону ще на 3 роки. Проте йому вдалось незаконно проникнути на територію нашої держави. "Салім" налагоджував кримінальні та корупційні зв'язки, поширював на території України діяльність підконтрольних йому злочинних груп та  перерозподіляв сфери впливу у злочинному середовищі.

На росіянина був складений протокол про адмінправопорушення, передбачене ст. 203-1 КУпАП Невиконання рішення про заборону в'їзду в Україну.

Правоохоронці прийняли рішення про примусове повернення кримінального "авторитета" із забороною в'їзду.  Цього ж дня у супроводі працівників ЦМУ ДМС в м. Києві та Київській області та співробітників ДСР Національної поліції відомий у кримінальних колах росіянин покинув територію України.

мвс.jpeg

Фото: пресслужба МВС

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!
Теги:
Вийти в ефір
14.04