Останні новини

З’явилося відео з моментом смерті військовослужбовиці з Одещини

Жінка раптово впала і, можливо, померла на місці.

У мережі з'явилося відео останніх хвилин життя померлої військовослужбовиці Інни Нарожної. Перед смертю жінка спілкувалася зі знайомими на вулиці перед магазином у місті Чорноморське.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Odesa Live.

нарожна.jpg

Інна Нарожна. Фото: Facebook

Читайте також: У Києві патрульні врятували чоловіка, який мало не випав з вікна. Відео

У вівторок 23 березня біля магазину просто на вулиці Нарожна, як виявилося пізніше, впала обличчям додолу. Перед цим військова спілкувалася зі своїми колегами та людьми в цивільному. Жінка ледве зробила два кроки з дороги у бік продуктового — у неї підкосилися ноги.

До непритомної, а можливо, вже мертвої жительки Чорноморського, підбігли з десяток місцевих, знайомих військових та цивільних, намагаючись допомогти. Згодом прибула швидка допомога, яка й забрала Нарожну. За два дні до цього вона отримала ін'єкцію CoviShield, бо мала їхати в зону ООС, але експертиза спростувала зв'язок між препаратом від коронавірусу та смертю військової.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/D1yHUNN7wTg" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Відео "Вижу Слышу"

Нагадаємо:

  • Попередня причина смерті війсковослужбовиці, яка 23 березня пішла з життя в Одеській області, — гострі розлади кровообігу. Жінка померла за два дні після вакцинації від коронавірусу, до якої не мала жодних протипоказань.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04