Останні новини

За кожну ідею платить тисячу: Михайло Поплавський розповів Kyiv Live, як став "блогером-мільйонником"

У ректора КНУКіМ близько 25 тисяч підписників у соцмережі - абітурієнти

Одного разу до Михайла Поплавського підійшли його студенти та запропонували знятися в ролику для TikTok, аби привабити абітурієнтів. І попри те, що співак не знав про цю соцмережу, запропонував за гарну ідею для відео 1000 гривень кожному креативнику.

Про це Поплавський розповів у ефірі Kyiv Live.

Читайте також: Михайло Поплавський випустив кліп у 3D віртуальній реальності

Спершу Поплавський відхрещувався від таких "витрибеньок": мовляв, не для його статусу. Але потім, коли йому розповіли про механізм роботи TikTok, вирішив спробувати на деяких умовах.

"Готуйте сценарій, якщо мені сподобається, я буду за кожну ідею платити 1000 гривень. Зараз десь 222 тисячі підписників у мене і мільйон сто в Instagram", - розповів Поплавський.

За словами співака, підкорити соцмережі його також спонукали студенти. На його глибоке переконання, якщо якась особа не представлена в інтернеті, вона приречена на забуття.

"Без зайвої скромності - через рік-два половина вищих навчальних закладів закриються, бо вони вважають, що соціальні мережі - це так собі. Це не іграшки - на сьогодні потрібно проводити агресивну рекламну кампанію у соцмережах", - запевняє Поплавський.

Лише одних абітурієнтів у "юного орла" 25-30 тисяч у підписниках, каже гість, і він з ними спілкується: щопонеділка навіть проводить спеціальні стріми.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/2l9X3DCeDhc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Культовий французький дует Daft Punk 22 лютого оголосив про свій розпад. Тандем, який проіснував 28 років повідомив про кінець ери в останньому кліпі Epilogue.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04