Останні новини

"Заблоковане" відділення, але українською: Kyiv Live проінспектував, як дотримуються мовного закону в Укрпошті

Працівниця намагалася перешкодити роботі знімальної групи

Журналіст телеканалу Kyiv Live продовжує інспектувати сферу обслуговування у столиці на предмет "мовного закону", що вступив у дію в Україні із 16 січня 2021 року. Цього разу під перевірку потрапило відділення Укрпошти у самісінькому серці столиці.

Олександр Саюн цікавиться у працівників Укрпошти, як саме на них вплинуло нововведення у прямому ефірі Kyiv Live.

Читайте також: Чи дотримуються нововведень щодо "солов'їної" у столичних закладах? Kyiv Live проінспектував кав'ярню на Дарниці

Одразу можна помітити, що на дверях пошти, де приклеєні різні оголошення, немає ані слова російською мовою, або ж навіть англійською. 

Усередині приміщення також все оформлено українською: банери, каталоги видань, оголошення із фінансовими послугами пошти тощо. Начальниця відділення Ірина, хоч і не дуже люб'язно, але теж спілкувалася із знімальною групою державною мовою. 

Працівниця бурхливо намагалася перешкодити роботі журналіста і операторів та зачинила вхідні двері для усіх. Не випускала із приміщення навіть відвідувачів, незважаючи на пандемію коронавірусу.

"Послуги як надавалися, так і надаються. Наказ щодо спілкування із відвідувачами лише українською мовою ми виконували і до цього",- врешті-решт відповіла начальниця відділення.

Дивіться сюжет Kyiv Live, аби дізнатися більше:

<iframe width="1349" height="488" src="https://www.youtube.com/embed/jYzdycrIb6k" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
03.03