Останні новини

Забрали зі зброєю: в "Ультрас Динамо" повідомили про зникнення фаната

У спілці фанатів київського футбольного клубу "Динамо" повідомили про зникнення свого члена. Вболівальник клубу Олександр Кляшторний, який є учасником руху "Ультрас Динамо", не виходить на зв’язок із рідними й знайомими із обіду 27 серпня.

Про це написали на офіційній сторінці WBC Ультрас "Динамо" у Facebook .

У повідомленні зазначають, що Олександру раніше надходили погрози від невідомих осіб, а перед зникненням чоловіка, нібито, бачили в компанії молодиків зі зброєю. У клубі закликали небайдужих повідомити будь-яку інформацію про місцезнаходження Кляшторного.

"Із 27 серпня, з 15:24 Олександр Кляшторний не виходив на зв'язок, вдома не ночував, телефон відключений. Інформації від друзів і знайомих про його місцезнаходження немає. Останній раз його бачили в Дарницькому районі. Є інформація, що сьогодні вранці, 28.08 по вулиці Олександра Кошиця, поруч з Дарницьким управлінням поліції, троє молодих людей силоміць посадили його в автомобіль з іноземною реєстрацією і відвезли в невідомому напрямку ", - йдеться в повідомленні.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fwbc.kyiv%2Fposts%2F2728494617397598&show_text=true&width=552&height=677&appId" width="552" height="677" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Інформацію щодо викраденого просять надавати дружині Олександра, за номером 068-521-00-21.

Раніше ми писали, що викрадену в Борисполі дівчинку повернули батькам.

Теги:
Вийти в ефір