Останні новини

Забуту поліклініку на Оболоні, де не лікують, а гвалтують, "відремонтували" плівкою

Забуту будівлю київської поліклініки № 18 на Рокоссовського забили дошками та затягнули пакетами. Саме така трансформація чи навіть "поліпшення" відбулось на Оболоні. Ще місяць тому там були відкриті всі входи, а на сходах валялись шприци. У такому стані будівля знаходиться вже більше десяти років. Проте місцева влада "почала ремонт" у 2018 році, який мав бі завершитись чи, принаймні, підходити до свого логічного кінця.

Журналістка телеканалу Kyiv Live провела екскурсію навкоострадженної будівлі, яка вже сьогодні мала б приймати пацієнтів.

"Це була дитяча поліклініка. Років 10-15 уже вона не працює. Була охорона. Для чогось охороняли. Потім там жили безхатченки. Може її хотять поламати і висотку зробити?", - розповів місцевий житель.

Проте крім того, що занедбана будівля не може використовуватись за призначенням, там відбувались був випадок згвалтування дитини. Як повідомляють місцеві жителі, забута лікарня вже горіла близько семи разів. 

Варто зазначити, що місцезнаходження будівлі не десь осторонь, а  прямо у житлових дворах, де мешкають у тому числі діти, а прямо навпроти лікарні - спортивний майданчик.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6oCL3ex8fMk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 20 серпня жителі Оболоні відзначили чергову "перемогу" київської влади й зняли відео "репетиції відкриття" лікарні на проспекті Рокоссовського, 2-а, яку мали відремонтувати до 2020 року.

Місцеві жителі називають будівлю "заброшка", всередині якої традиційно збирались наркомани, використані шприци яких були розкидані всюди.

В кінці сюжету з'явилась табличка про те, що ремонт лікарні розпочався у 2018 році, а відкриття лікарні заплановано на 2020 рік.

Фото: Скріншот із відеоВийти в ефір