Останні новини

"Забутий" кредит: чому Україна вже рік не може отримати транш від Світового банку

При цьому за час очікування кредит трохи "розтанув".

Україна може отримати 700 млн доларів кредиту від Світового банку, як тільки Верховна Рада проголосує закони для завершення земельної реформи.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на LB.ua.

Читайте також: Чи вірять на Заході в Україну або вже "махнули рукою"

"Земельну реформу допомагав розробляти Всесвітній банк. Вони з МВФ координують свої підходи. Це було однією з ключових умов отримання кредиту СБ. Від Світового банку ми не можемо отримати кредит, оскільки не проголосовані три закони для завершення земельної реформи, в тому числі № 2195 і № 2194 . Історія тягнеться вже фактично рік. Спочатку мова йшла про кредит в 1 млрд дол., потім він скоротився до 700 млн дол. (два транші по 350 млн дол.)", - розповів міністр фінансів Сергій Марченко.

Він поскаржився, що Україна досі не просунулися в цьому питанні. Однак міністр сподівається, що скоро відповідні закони будуть прийняті і вдасться розблокувати роботу зі Світовим банком.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05