Останні новини

Зачепили Україну: Дуда розповів про розмову з президентом Естонії після зустрічі с Зеленським

У Варшаві вдібулася двостороння зустріч Анджея Дуди та Керсті Кальюлайд.

Сьогодні, 4 травня, Президент Польщі Анджей Дуда обговорив з президенткою Естонії Керсті Кальюлайд у Варшаві питання безпеки України.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання PolskieRadio.

Дуда нагадав, що в понеділок президент України Володимир Зеленський взяв участь у святкуванні з нагоди 230-ї річниці прийняття Конституції. Президент також запевнив, що напруга на українському кордоні послаблюється.

"Без сумніву, це був показ справності та сили російської армії, з чого Північноатлантичний альянс, на моє переконання, має зробити висновки. Ми напевно будемо дискутувати про це на зустрічі так званої Бухарестської дев’ятки вже за тиждень у Бухаресті, готуючись до саміту НАТО у Брюсселі у середині червня. Там ми також про це розмовлятимемо. Нині – це найважливіші теми"- заявив Дуда.

Президент Польщі також прийняв запрошення Володимира Зеленського на святкування Дня Незалежності України, яке відбудеться 24 серпня.  

дуда.jpg

Нагадаємо:

  • Володимир Зеленський прибув до Польщі в рамках офіційного візиту.
  • Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що саміт лідерів країн-членів Альянсу відбудеться 14 червня 2021 року в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05