Останні новини

Загроза Україні з космосу: НАСА спрогнозувала можливі наслідки падіння астероїду

НАСА розробляє план порятунку Землі від смертоносного астероїду.

Група експертів з американських та європейських космічних агентств провела зустріч під керівництвом NASA, присвячену порятунку Землі від зіткнення з фіктивним астероїдом.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Gizmodo.

Кожні два роки космічне агентство, яке очолює Центр досліджень навколоземних об'єктів, збирає найкращих учених, різних спеціалістів та експертів. Їхня головна місія - забезпечити безпеку Землі та виявити астероїд, що наближається.

Таким чином вони намагаються уникнути зіткнення та мінімізувати ризики з потенційно реальними астероїдами.

Це виявляється не так просто, як здається. Наприклад, минулого року вчені випадково знищили Нью-Йорк, намагаючись врятувати Денвер. Зараз Східній Європі не пощастило.

Вся ідея звучить як цікава рольова гра, але насправді це серйозна проблема, яка виникає неспроста.

Наразі вчені активно спостерігають за простором навколо Землі і зазначають, що вони не бачать астероїдів, які можуть загрожувати нашій планеті. Однак NASA заявляє, що існує близько 74 потенційно небезпечних об’єктів, які можуть потрапити на нашу планету.

 <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/2AcIUS4rl9g" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Теги:
Вийти в ефір
10.05