Останні новини

Загрожує атеросклерозом: названий найнебезпечніший суп

Цей суп містить велику кількість насичених жирів

Ще із самого дитинства нам намагалися нав'язати, що рідкі страви на обід треба їсти обов'язково, а інакше проблем зі шлунком не уникнути. Але чи настільки  це однозначно? 

Як супи впливають на організм та який с них найшкідливіший? Про це з'ясував Kyiv Live

Одні скажуть, що суп - дієтична та корисна страва, інші, навпаки, знайдуть певні недоліки. Виявляється, що при варці бульйону з м'яса виділяються шкідливі речовини, а рідина, що присутня в супах, вимиває шлунковий сік, в результаті чого їжа погано перетравлюється.

Особливо це стосується солянки, регулярне споживання якої може серйозно підірвати здоров'я. Пов'язано це з великою кількістю сортів м'яса та ковбаси. Через велику кількість насичених жирів солянка шкідлива всім людям, особливо з серцево-судинною патологією, порушенням обміну холестерину.

Читайте також: Як прибрати синці під очима за 5 хвилин: топ ефективних лайфхаків

Також вживання солянки загрожує атеросклерозом. Це досить серйозне хронічне захворювання, при якому страждають стінки судин. Цей суп дратує шлунок, тому він протипоказаний людям, у яких є труднощі з шлунково-кишковим трактом.

З обережністю рекомендують ставитися й до грибного супу,бо він містить багато екстрактивних речовин, які стимулюють травлення. А якщо тракт запалений, то через додаткову стимуляцію може виникнути інфекція. Фахівці радять замінити такі супи на курячий або овочевий.

Нагадаємо:

  • В Україні запустили виробництво власного рослинного м’яса. Що цікаво, продукт не має антибіотиків, холестерину, штучних ароматизаторів, барвників та консервантів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04