Останні новини

Загинув один, інші народились в сорочках: прокуратура повідомила про підозру директору та виконробу будівництва

Трагедія сталась на будівництві на вулиці Польовій

Київська міська прокуратура повідомила про підозру директору приватного товариства та виконробу за фактом порушення правил безпеки на будівництві. Внаслідок цього з висоти впав один будівельник та загинув.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

Читайте також: При виїзді на Вишгород у 2022 році обіцяють зробити шляхопровід

Як встановило слідство, дроє робітників монтували опалубку на 8 поверсі будівельного майданчика на вул. Польовій у Києві.

Виявивши недолік будівельної конструкції, один з працівників почав підіймати опалубку аби підкласти під неї додаткові матеріали, щоб таким чином підняти її. Інші робітники вирішили йому допомогти.

Ставши всі на одній точці, робітники перевищили навантаження на конструкцію захисної решітки. В результаті конструкція порушилась, нахилилась та впала. 

В результаті конструкція порушилась, нахилилась та впала. Двоє працівників встигли вхопитись за край опалубки, а третій впав на площадку сходового маршу шостого поверху та загинув.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
25.02