Останні новини

Закон про гральний бізнес є недопрацьованим і не діятиме найближчим часом - експерт

Зараз тривають перевірки гральних закладів по Києву та Київській області. Правоохоронці виявляють нелегальні казино та автомати, закривають їх та вилучають техніку. Проте чомусь їх не меншає. Перший віце-президент ГО “Безпечна країна” Роман Олександров пояснив, чому новий закон про легалізацію грального бізнесу не працює.

Про це він розповів в ефірі телеканалу Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/KAAwzBYoRls" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

“Нам доносять із ЗМІ, що було проведено тільки вилучення техніки на великі суми, але це не вирішує проблеми в корінь, так як за цим бізнесом стоять великі організовані злочинні групи”, - говорить Олександров.

Вын розповів, що вилучення техніки та закриття одного закладу не впливає жодним чином на “гральних” бізнесменів.

“Закон має багато суперечливих моментів і він трошки недопрацьований. І я думаю що той законопроект, який був підписаний і проголосований, не зможе запуститися в найближчий час” - припустив експерт.

Він розповів, що придбання ліцензій, та винаймання в оренду приміщень у 3-4-5-зіркових готелях є невигідним таким підприємцям, тому вони і працюють “в тіні”.

Нагадаємо, лідер політичної партії Громадський рух "Рідна країна" Микола Томенко розповів про проблеми сміттєзвалищ в столиці. Він зазначив, що корупційна складова та неможливість "зайти" інвестору не дозволяє збудувати сміттєпереробний завод.

Вийти в ефір