Останні новини

Закон про розмитнення авто на іноземній реєстрації: експерт пояснив, чому окремі водії проти

Самі представники "Автоєвросили" говорять, що таке рішення Ради - "обман", оскільки воно не вирішує основної проблеми

Рішення про тимчасову знижку на нелегально завезені з за кордону авто приймається не вперше та має популістичну основу. Воно вигідне для тих, хто лобіює інтереси “імпортерів” таких транспортних засобів та депутатам для утримання позиції в рейтингу. 

Таку думку висловили у прямому ефірі телеканалу  Kyiv Live народний депутат 8-го скликання Віталій Сташук та політолог Кирило Сазонов.

“Якщо ми не в змозі самі робити машини - то давайте дозволимо імпорт без всяких складних пит. Або давайте заманимо інвесторів, або пустимо сюди заводи, або відкриємо розмитнення дешеве”, - заявив політолог.

Експерти одностайно вважають, що подібне рішення лише поглибить проблему, оскільки народ бачить приклад того, як можна обходити закони.

“Так довго нам нав'язують оцю історію, що потрібно про неї забути, поставити крапку і сказати, що хто хотів легалізувати не зовсім чесно ввезений юридично автомобіль - мав всі можливості це зробити в попередні роки. Давайте підведемо риску і з якогось моменту припинимо шукати щілини в митному і податковому законодавстві. Тому що людина, яка купує офіційно легально автомобіль, не повинна розуміти, що її карають за те, що вона робить все законно, а шумна група людей під парламентом, має якісь особливі умови”, - вважає ексдепутат.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/9PrkAqb6H58" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
08.03