Останні новини

Zaleжні від рейтингів: глядачів шокувало рішення про трансляцію "Перших ластівок"

Український телеканал "Новий канал" випустив трейлер другого сезону нашумілого серіалу "Перші ластівки". На відміну від теми депресії та самогубства серед підлітків, цей сезон, як і обіцяли творці, буде присвячений темі різних залежностей. Глядачі давно чекали нових серій. Проте 19 листопада "Новий канал" заявив, що демонструватиме їх лише по телебаченню, без дублювання на свій YouTube канал, аргументуючи це політикою мовника. У мережі вже засудили такий підхід.

Трейлер нового сезону виклали на YouTube-канал "Нового".

У двохвилинному тизері автори серіалу показали вже знайомих глядачам героїв у нових образах. Цього разу тема залежність - саме її у різних фокусах пізнають Федя-Влад з першого сезону, красуня Альбіна та розпусний Назар - студенти журналістського факультету. Має темне минуле і викладачка Кіра - її таємниця пов'язана з сексуальним життям, відверті кадри якого показали в трейлері. Судячи з відео, темою знову буде розслідування, на цей раз журналістське. З'явиться і вже відомий глядачам Друг, щоправда, з ним все буде не так просто. 

У серіалі розглянуть різні види залежностей, з яким стикається сучасна молодь - агресія, бажання бути жаданим, наркотики. Можливо, у серіал повернуть і тему ЛГБТ.

Снимок экрана (755).pngСнимок экрана (756)_LI.jpg

Фани у більшості радо зустріли тизер, порівнюючи його з "Американською історією жахів" та "Як уникнути покарання за вбивство".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YSjqVQ0CuUY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Скандал

Аж ось 19 листопада у своєму Instagram мовник повідомив, що збирається транслювати серіїї лише на телеканалі без дублювання у інтернет. Тобто усі 8 епізодів покажуть з 14 до 17 грудня о 9-й годині вечора. У коментарях розгорілися суперечки: фани обурені такою політикою, адже у багатьох немає можливості дивитися телевізор. Зокрема у серіалу є російськомовна аудиторія. "Новий канал" пояснив це тим, що вони стараються передусім для телеглядача.