Останні новини

Залишили по два телефони та ноутбуки: у "Борисполі" у американця вилучили 58 "айфонів" та інших девайсів Apple

Американець намагався ввезти в Україну 60 телефонів та декілька ноутбуків

У "Борисполі" митники вилучили партію мобільних девайсів, які з Нідерландів до України з порушенням митного законодавства ввозив громадянин США. В його арсеналі було 60 телефонів, як останньої моделі Iphone 12, так і попередніх серій та декілька ноутбуків Apple та Dell.

Про це повідомляє пресслужба Київської митниці Державної митної служби України.

Для проходження митного контролю іноземець обрав спрощену систему "зелений коридор", чим гарантував, що не має предметів, обов’язкових до письмового декларування та за які потрібно сплатити митні платежі.

Перед проходженням митного контролю митної декларації пасажир не заповнював, за консультацією до митників не звертався.

Загалом 60 телефонів (17 нових і 43 без видимих зовнішніх ознак користування, проте без заводської упаковки) з аксесуарами та чотири ноутбуки було виявлено під час митного огляду ручної поклажі та багажу чоловіка.

Девайси та аксесуари вилучено до винесення судом рішення у справі. Складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.

Вартість нових девайсів митники визначили одразу — понад півмільйона гривень (18,2 тисячі доларів США), вартість іншої 41 одиниці буде визначено згодом.

Нагадаємо, Шевченківський та Оболонський районні суди міста Києва тимчасово припиняють надсилати поштову кореспонденцію. До цього призвело неналежне фінансування державних установ.
Вийти в ефір
22.01