Останні новини

Замість 5 днів зробили за 5 годин: з подачі міністра Ткаченка КМДА присвоїла “тарілці” на Либідській статус об'єкта культурної спадщини

Департамент охорони культурної спадщини КМДА вніс “літаючу тарілку”” на Либідській до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини і направив відповідний наказ до Міністерства культури та інформаційної політики України. Рішення прийняли рекордно швидко - протягом 5 годин з моменту завдання від міністра культури Олександра Ткаченка. Чиновник давав КМДА термін у 5 днів.

Про це повідомляється на сайті КМДА.

Далі Мінкульт внесе монумент до переліку реєстру пам’яток архітектури та монументального мистецтва, щоб уберегти її від посягань забудовників.

"Літаюча тарілка" - унікальна за своїм архітектурним рішенням. Продумані акустичні ефекти та планування першого рівня роблять її однією з небагатьох таких будівель у столиці. Після реставрації споруда може стати сучасною концертною залою.

Об’єкт також у тренді епохи світового модернізму того часу, адже Юр'єв фактично кинув виклик радянському соцреалізму.

Нагадаємо, учасники проекту Save Kyiv Modernism показали новий план реконструкції однієї з найяскравіших пам’яток київського модернізму - “Літаючої тарілки”. У планах - повна ліквідація наружної реклами та ремонт всередині.Вийти в ефір