Останні новини

Замість Спайдермена: японські косплеєри наслідують українських "кіборгів"

Вони одягають український військовий одяг та вивішують український прапор із назвою військових бригад

Українських військових, які захищали Донецький аеропорт, більш відомих, як "кіборги", стали наслідувати любителі косплею з Японії - наслідування героїв коміксів, фільмів, казок. Фотографії у стилі захисників аеропорту у руїнах із українським прапором публікують у мережі.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів викладач японської мови Борис Мороз, повідомляє Kyiv Live.

Косплей-япония-1.jpg

Читайте також: Теракотова армія та "гравці з вогнем": як відкрився фестиваль Гігантських Китайських Ліхтарів

"Мене приємно вражає те, що японські косплеєри роблять фотосети у сетапі "оборони донецького аеропорту".

Ми живемо у країні, чиїх воїнів копіюють молоді хлопці в інших країнах, як міфічних героїв чи персонажів фільмів.

Вони нашивають жовто-синій прапор на форму, та пишуть на великому прапорі "79 ОАЕМБр" як вони бачили у документалці про аеропорт. Вони їдуть за місто, фотографуються та ночують в уніформі та зі страйкбольними гвинтівками у підвалі розваленої будівлі. Щоб якось відчути бодай клаптик тієї героїчної атмосфери в далекій країні, де штурмові бригади 242 дні тримали аеропорт проти переважаючих сил противника. Ми за шість років пройшли шлях від країни, якої майже не існує, до країни, громадянами якої уявляють себе юнаки в фантазіях", - написав знавець японської на своїй сторінці у соцмережі. 

Косплей-япония-2.jpg

Зазначається, що подібна традиція у любителів косплею існує вже декілька років. Японські художники у стилі манга також наслідують українських героїчних воїнів у своїх коміксах і мультфільмах. 

Нагадаємо: 

  • У оранжереях Київського ботсаду імені М. Гришка (на Печерську) починають квітнути азалії та камелії. У експозиції представлено 30 сортів азалії та 15 сортів камелії.
  • 12 лютого розпочалося тижневе святкування Китайського Нового року. Покровителем є Білий Металевий Бик - уособлення працелюбності, стабільності та впевненості у собі. Мільйони людей вдягатимуть спеціальний одяг, розвісять червоні ліхтарі та насолоджуватимуться чудовим святом.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05