Останні новини

Замість лікарняного - лишили без домівки у лютий мороз: на Борщагівці замерз іноземець, якого звільнили з ЖЕКу через хворобу

Він не шукав допомоги, він пішов до закинутого автобусу без вікон, що близько того будинку, який прибирав, і помер

На столичній Борщагівці від холоду загинув працівник ЖЕКу, якого напередодні звільнили через хворобу. Працівник був громадянином Індії. Його добре знали місцеві жителі.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Facebook-спільноту Борщагівка.

Читайте також: Зі зламаною щелепою: у Києві господар жорстоко побив цуценя

Киянка Лада Елоскова, яка написала про інцидент, повідомила, що чоловік близько двох років працював двірником і прибирав вулиці Києва.

"Можливо, ви чули, 15 січня біля будинку Героїв Космосу 1А знайшли замерзлого. Ним був індус. Той самий, що пропрацював двірником в районі Колібріс 2,5 року. Весь цей час його оббирали, віддаючи приблизно 20% зарплати. Але він і цьому був радий. Зарплата в Індії і того менше. Йому виділили убогий підвал, який завдяки небайдужим перетворився в житлове приміщення. Кілька днів тому він не вийшов на роботу. Сусіди почали бити на сполох. Його госпіталізували з аневризмою. Два дні він пробув без свідомості на крапельницях. Зазвичай в таких випадках потрібна операція. Тим часом ЖЕКу стало зрозуміло, що він втратить працездатність на невизначений термін. А їм такий варіант не підходить", - повідомила киянка.

За її словами, після того, як роботадавці дізнались, що чоловік не зможе тривалий час працювати - звільнили його, а підвал закрили і забрали ключі. Після лікарні чоловік знову опинився на Колібрісі , проте не мав на собі ні теплого одягу, ні навіть взуття.

"З перемотаною головою. В одному кросівку, в штанах і сорочці (в тому, в чому забрали). Але підвал був закритий. Телефон, одяг, гроші все там. Можливо він ходив в такому вигляді в ЖЕК. Тим часом небайдужі почали його шукати. Хоча в лікарні говорили, що він нібито у них ще. Але він не шукав допомоги, він пішов до закинутого автобусу без вікон, що близько того будинку, який прибирав, і помер. При мінус 17-ти це не довго. Спочивай з миром, Аптар, а ті, хто винен, хто оббирав тебе роками, хто залишив в небезпеці і зараз мародерствує, ділячи твої речі, подаровані тобі за життя, дадуть відповідь перед Богом, і можливо перед законом", - додала жінка.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
03.03