Останні новини

Замість подорожі - нові груди: скільки в Україні коштує "зробити" омріяний бюст

Як обирати пластичного хірурга, як отримати "груди мрії" та які є міфи про "пластику"

Тимчасові обмеження на подорожі та сидіння вдома мотивували українців до змін у зовнішності. За 2020 рік в Україні зробили на 20 відсотків більше пластичних операцій, а ніж у 2019-му.

Про це в ефірі каналу Kyiv Live розповів голова клубу пластичних хірургів засновник центру модульної естетики Сергій Дербак.

Він став гостем програми Добрий вечір. Випуск стосувався пластичних операцій говорили, як зробити їх безпечно та бути задоволеним результатом, а також скільки коштує "зробити груди".

грудь-20180618081715.jpg

Гостею програми також стала юристка Наталя Лісневська. Вона пояснила, що перед тим, як іти на пластичну операцію – варто прискіпливо вивчати документи та правильно питати у лікаря про результат.

"Сказати, що я хочу 3 чи 4 розмір грудей – це нічого не сказати. Є багато різних категорій імплантів. Треба оговорювати, як це має виглядати і навіть моделювати картинку. В договорі до моменту початку оперативного втручання – має бути чітко прописано, чого хотів пацієнт, як це буде. Якщо пацієнт не задоволений – то варто розуміти, в чому проблема – просто йому не подобається, не входить в його очікування, чи дійсно припустились помилки.

І якщо пацієнту щось обіцяли, якщо лікар казав, що це можливо, і – в ідеалі - зробив графіку, комп‘ютерне моделювання – тоді клієнт може мати претензії. Але для цього лікар, який буле оперувати, мусить підтвердити, що це можливо робити з вашим тілом – тоді можемо вимагати певного результату. Або треба говорити, що з тими вихідними даними цього робити не можна, або такі ефекти можуть не вийти. Від початку прискіпливо треба ставитись до результату – і пояснювати лікарю ваші очікування. Лікар теж жива людина, і може мати в уяві іншу картинку", - каже Наталя Лісневська. 

рино.jpg

"Наскільки знаю, уже в 2021 році точно має бути ця спеціальність уведена, бо є багато подань від профільних інституцій. В класифікаторі професій така спеціальність вже є, але відсутня спеціалізація, підготовка", - сказав екс-заступник міністра охорони здоров‘я (2019) Михайло Загрійчук.

Пластика

За допомогою відео-зв‘язку до гостей програми приєдналась блогерка Тетяна Коряк. Вона розповіла, що робила операцію зі збільшення грудей у Стамбулі (Туреччина). Коштувало втручання разом із сервісом – 3 600 доларів.

"У вартість входила реабілітація в клініці на березі моря, послуги двох медсестер, робили перев'язки. Лікар постійно телефонував, питав, чи все гаразд. У Стамбулі є страхування і гарантія на ваші груди. Скидала фото через місяць після операції, через 3 місяці, через 6 місяців та через рік. Тому гарантія розповсюджувалась. Якби щось сталось – переробили би мені операцію й виплатили компенсацію. Але в мене нічого не сталось – все ідеально, - розповідає блогерка.

"Я не соромлюсь того, що зробила груди, переробила ніс і наколола губи, але не маю зовнішності, яка відштовхує. Завжди прошу – якщо щось робите, то робіть з розумом", - каже Тетяна Коряк.

Блогерка розповіла, що її подруга постраждала через невдалу операцію в Полтаві, яка коштувала 3 300 доларів. Жінка скаржиться, що втручання зробили неправильно, груди асиметрично опустились. 

рино3.jpg

Сергій Дербак пояснив, що операція подруги блогерки була складною - і вона мала про це знати, в таких випадках потрібні корекції. Також лікар зауважив, що невдала операція, про яку розповіла блогерка – одна на велику кількість успішних.

"Я - голова клубу пластичних хірургів, і знаю всіх по Україні, - зауважив Сергій Дербак. – У Полтаві оперує родина пластичних хірургів, які пишуть підручники, за якими ми вчимось. Це дуже авторитетні люди. Були нюанси, як були пов‘язані не тільки з технічним боком, а тому, що так буває. У всіх – навіть у мене"..

На консультації варто знайти лікаря, якому ви довіряєте – оскільки жодними юридичним документами це не може бути унормовано до кінця – документи спрямовані на захист хірурга, який буде робити операцію". 

Пластика

"Треба мати велике щастя потрапити до фахового лікаря – і не лише хірурга. Те що в Туреччині створюють гарний сервіс, комфорт і шоу – в хірургії це речі другорядні, - зауважив Михайло Загрійчук. - Варто оцінювати фаховість лікаря – шукати "руки". Не має помилок лише той хірург, який не оперує. І якщо в пластичній хірургії це не пов‘язано зі смертністю, то в нас у трансплантаціях – маємо справу ще й з втратою пацієнтів".

рино2.jpg

На запитання про те, чи всім пацієнтам одразу можна робити пластику – лікарі відзначили, що є особи, яких краще направити до психіатра. Також не варто йти на пластику після стресів, втрат у родині.

"Якщо пацієнтку питаємо: "Чому хочете зробити груди?" Вона каже: "Мене кинув чоловік". Тоді кажемо: "Зустрінемось за півроку". Це таке правило 6 місяців після стресу", - зауважив Сергій Дербак. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/HwjdzORkors" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Психолог розповіла, як жінкам рятуватись після сварки з чоловіком-аб'юзером

Транспорт та IQ Кличка: що найбільше турбувало киян у 2020 році

Вийти в ефір
03.03