Останні новини

Запальний ді-джей Джезес мен подарував глядачам Kyiv Live чимало своїх речей

Діджей грає на вечірках і добре відомий київській публіці тусовок

Наша барахольниця без упину дістає різні цікавинки та зустрічається з людьми, що готові віддати свої речі саме вам ввечері в ефірі Kyiv Live. Цього разу вона запальний ді-джей Джезес мен подарував глядачам чимало своїх речей

У прямому ефірі телеканалу митець розповів про свою роботу, речі та віддав цілий пакунок модних речей.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xhME0acY5Kc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Ді-джей грає на вечірках і добре відомий київській публіці тусовок. 

"Обожнюю від антикубинської до диско. не можу пропустити R&B музику. Ця культура американська. Я обожнюю за один сет подорожувати різними стилями. Заводити від меланхолічного хаосу до танцювального диско. І коли люди на танцмайданчику аплодують і дякують - це неймовірно.", - коментує Джезес мен

У митця багато речей, адже він любить експерименти й зміни, не може носити одну й ту саму річ більше як рік. Саме тому вирішив поділитися речами з нашими глядачами. 

У середу, 23 вересня, ви можете отримати чорний піджак з декольте під сорочку. З ним будь-який ваш лук виглядатиме стильно.

Крім того, на вас чекає чорна сорочка від бренду Roberto Cavalli. Вона має шкірянки вставки на плечах. Джезес мен рекомендує надягати її на вечірку, весілля або навіть в офіс. 

Скоро наступить сезон дощів, тому хлопець вирішив порадувати глядачів дощовиком розміру М. 

Й останній лот від ді-джея - зимова куртка кольору хакі. Витримає будь-який холод.

Джезес-мен наголосив, що можна вдягатися стильно й недорого. Наприклад, у секондхенді:

"Не бійтесь, не цурайтесь секондхендів, стоків. Це крута річ. Зараз уся молодь там купує. Я люблю і перший варіант і другий. А ще є третій варіант, коли друзі-дизайнери можуть щось подарувати."

Нагадаємо, українська співачка Настя Каменських, також відома як NK, поділилась із шанувальниками пікантними фото, на який фона позує лише у бікіні.

Вийти в ефір
18.05